2021-12-01

Lengvatinės paskolos COVID-19 laikotarpiu: galima kreiptis iki metų pabaigos, dar likę kiek daugiau nei 300 tūkst. eurų lėšų

Nuo lengvatinių paskolų žemės ūkio ir žuvininkystės subjektams koronaviruso (COVID-19) pandemijos laikotarpiu teikimo pradžios 2020 m. rugpjūtį – jų jau yra suteikta už daugiau kaip 132,8 mln. eurų. Tačiau ūkio subjektai dėl šių paskolų dar gali kreiptis iki šių metų gruodžio 31 d., o kiek daugiau nei 300 tūkst. eurų jų dar teikia priemonės įgyvendinime dalyvaujantis SEB bankas.

2021-11-11

ŽŪPGF suteiktų garantijų suma – perkopė 1 mlrd. eurų

Nacionalinė plėtros įstaiga UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondas (ŽŪPGF) per visą, daugiau negu dviejų dešimtmečių, veiklos laikotarpį jau suteikė daugiau kaip 1 mlrd. eurų individualių garantijų. ŽŪPGF suteiktų garantijų dėka ūkio subjektai, kurių veikla susijusi su žemės ūkiu, maisto ūkiu, miškų ūkiu, kaimo plėtra ir žuvininkyste, galėjo palankesnėmis sąlygomis įgyvendinti projektų už daugiau kaip 1,6 mlrd. eurų.

2021-11-03

Ūkiams dar teikiamos individualios garantijos palankesnėmis sąlygomis: liko 2 mėnesiai

Ūkininkai ir įmonės, kurios dėl COVID-19 pandemijos patyrė sunkumų, dar gali kreiptis dėl paskolų ir lizingo paslaugų į finansų įstaigas su valstybės suteikiama garantija. Šias garantijas finansų įstaigoms teikia Nacionalinė plėtros įstaiga UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondas, šiemet tokių garantijų jau suteikęs už 8,4 mln. eurų.

2021-10-18

15 mln. eurų papildomas finansavimas žemdirbiams: ŽŪPGF dirbs su Medicinos banku

Lietuvos žemdirbiams atveriama dar viena veiklos finansavimo galimybė. Jie investiciniams projektams bei apyvartinėms lėšoms papildyti galės kreiptis finansavimo iš 15,2 mln. eurų dydžio fondo, lygiomis dalimis sudaryto iš 2014-2020 m. Lietuvos kaimo plėtros programos ir Medicinos banko privačių lėšų.

2021-10-13

Ūkininkai aktyviai skolinasi pirminei žemės ūkio gamybai vykdyti, dar liko 1 mln. eurų lėšų

Lengvatinės paskolos pirmine žemės ūkio produktų gamyba užsiimantiems ūkio subjektams teikiamos jau daugiau kaip metus, o per šį laikotarpį jomis pasinaudojo 61 ūkio subjektas, kurie pasiskolino daugiau kaip 3 mln. eurų. ŽŪPGF duomenimis, paskolų pagal šią priemonę teikimui, kuris yra numatytas iki 2022 m. rugpjūčio mėn., lėšų dar yra likę už beveik 1 mln. eurų.

2021-09-28

Profesionalios ir operatyvios pagalbos dėka – bendrovė pakilo naujam startui

Inovacinių grūdinių kultūrų ir rapsų apdorojimo centrą valdanti UAB „Agrima“ dar pernai susidūrė su nenumatytais iššūkiais – dėl laikinų finansinių sunkumų bendrovė atsidūrė ties bankroto riba. Kai jau, atrodytų, veiklos istorijoje teks padėti tašką, bendradarbiaujant savo sričių ekspertams – „Agrima“ vadovams, advokatams, Vilniaus kredito unijai ir UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondui – bendrovė pakilo naujam veiklos etapui.

2021-09-02

Dėl lengvatinių paskolų daugiausiai kreipiasi nukentėję nuo 2019 m. sausros

Prieš metus, 2020 m. rugsėjį, Nacionalinė plėtros įstaiga UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondo paskelbė apie lengvatinių paskolų pagal priemonę „Paskolos nukentėjusiems nuo nepalankių klimato reiškinių“ teikimo pradžią. Per šį laikotarpį jau suteikta paskolų už daugiau kaip 627 tūkst. eurų, o daugiausiai dėl jų kreipėsi nuo 2019 m. sausros nukentėję ūkininkai.

2021-08-03

KREDA ir ŽŪPGF siūlo pasinaudoti apyvartine paskola žemės ūkiui dar paprastesnėmis sąlygomis

Įpusėjus javapjūtei vėl tikimasi rekordinio derliaus – tai reiškia ne tik didesnes ūkininkų bei žemės ūkio bendrovių pajamas, bet ir poreikį didinti technikos resursus. Visoje Lietuvoje veikianti, 11 finansinių paslaugų įmonių grupę vienijanti Jungtinė centrinė kredito unija KREDA ir valstybės valdomas „Žemės ūkio paskolų garantijų fondas“ (ŽŪPGF) kviečia nelaukti darbų pabaigtuvių, o pasitaikius progai pasidomėti atnaujintomis sąlygomis gauti lengvatinį kreditą.

2021-07-30

KPP finansinių priemonių fondo pasidalytos rizikos paskolos: paskelbta finansų tarpininkų atranka

Nacionalinė plėtros įstaiga UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondas informuoja, kad centriniame viešųjų pirkimų portale paskelbtos naujos finansinės priemonės „Pasidalytos rizikos paskolų finansinė priemonė“ atvirojo konkurso finansų tarpininkų paslaugų pirkimui sąlygos. Kviečiame finansų tarpininkus aktyviai dalyvauti atrankoje.

2021-07-13

Žiemą nuo gausaus sniego nukentėję ūkininkai kreipiasi dėl lengvatinių paskolų

Šią žiemą registravus pavojingo snygio atvejus, gausus sniegas ne tik apsunkino kasdienį gyvenimą, bet ir sukėlė nuostolių ūkininkams. Pirmieji ūkininkai, nukentėję nuo šio nepalankaus klimato reiškinio, jau kreipėsi dėl Nacionalinės plėtros įstaigos UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondo administruojamų lengvatinių paskolų pagal priemonę „Paskolos nukentėjusiems nuo nepalankių klimato reiškinių“ suteikimo. Pagal šią priemonę ūkininkai lengvatinėmis sąlygomis gali pasiskolinti iki 25 tūkst. eurų.

1 2 3 Kitas