Kviečiame apsilankyti parodoje „Ką pasėsi... 2019“

Spausdinti
2019-03-29

2019 m. balandžio 4 - 6 d. VDU Žemės ūkio akademijoje vyks tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2019“. Paroda organizuojama jau 24-ąjį kartą, šioje parodoje savo veiklą pristatys ir Žemės ūkio paskolų garantijų fondas.

 
Parodoje „Ką pasėsi... 2019“ dalyvaus daugiau kaip 300 įmonių ir organizacijų, apie 200 smulkiųjų augintojų, gamintojų, amatininkų, virš 30 įmonių atvyks iš užsienio – Estijos, Latvijos, Lenkijos, Vokietijos, Suomijos, Rusijos, Danijos ir Ukrainos. Kaip ir kasmet, parodos lankytojų laukia gausi šviečiamoji programa – savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi dalinsis mokslininkai,  ministerijų ir draugijų specialistai.
 
Tradiciškai parodoje dalyvaus ir Žemės ūkio paskolų garantijų fondas. Parodoje Fondas pristatys savo veiklą – garantijų teikimą kredito įstaigoms ir lizingo bendrovėms už žemdirbiams bei kaimo verslininkams išduodamus kreditus ar lizingo paslaugas, taip pat sumokėtų palūkanų kompensavimą tiek už investicinius, tiek už trumpalaikiam ar biologiniam turtui įsigyti skirtus kreditus.
Žemės ūkio paskolų garantijų fondo stendą rasite 2-ame parodos paviljone. Parodos adresas – VDU Žemės ūkio akademija, Akademija, Kauno rajonas. 
 
Lauksime jūsų parodoje „Ką pasėsi...2019“.
 
Daugiau informacijos: »www.kapasesi.info
 
« Atgal