Mes rūpinamės jūsų duomenimis

Spausdinti
2018-05-24

2018 m. gegužės 25 d. įsigalioja ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR), kuris visoje Europos Sąjungoje įtvirtins vieningą aukštą privatumo ir asmens duomenų apsaugos standartą. Naujasis reglamentas sustiprina kiekvieno asmens teises kontroliuoti savo asmens duomenis.

Žemės ūkio paskolų garantijų fondas (toliau - Bendrovė) itin vertina ir saugo savo klientų duomenis, todėl atsižvelgdamas į BDAR reikalavimus, atnaujino Bendrovėje taikomas privatumo ir asmens duomenų apsaugos priemones. Naujosios priemonės ne tik atitiks naujuosius BDAR reikalavimus, bet ir bus aiškesnės bei leis užtikrinti klientų interesų apsaugą. 
 
Be Bendrovės viduje taikomų priemonių, taip pat atnaujinome savo internetinio tinklapio privatumo politiką. Naujoji privatumo politika apibrėžia, kaip mes naudojame Jūsų asmens duomenis teikdami ar siūlydami savo paslaugas. Politika taip pat nustato asmens duomenų saugojimo tikslus ir terminus Bendrovėje, apibrėžia duomenų subjektų teises.
 
„Klientų asmens duomenų privatumas ir saugumas visada buvo svarbūs siekiant užtikrinti glaudų ir tarpusavio pasitikėjimu grįstą bendradarbiavimą tiek su kredito įstaigomis, tiek su kreditų gavėjais. Naujasis duomenų apsaugos reglamentas yra puiki priemonė dar labiau sustiprinti mūsų klientų duomenų apsaugą ir pasitikėjimą“, – sako l.e. Bendrovės direktoriaus pareigas Romalda Globienė. 
 
Įsigaliojus BDAR, kečiasi ir Bendrovės teikiamų paslaugų paraiškų formos. Naujas formas, kuriose įgyvendinti naujojo reglamento reikalavimai asmens duomenų apsaugos srityje, galite rasti čia:
 
» Paraiškų dėl kredito garantijos suteikimo formos
» Paraiškos dėl lizingo garantijos suteikimo forma 
 
Bendrovės privatumo politika įsigalioja nuo 2018 m. gegužės 25 d. ir bus taikoma visiems svetainėje internete www.garfondas.lt pateikiamiems Jūsų asmens duomenims. Susipažinkite su privatumo politika čia:
 
» Privatumo politika
 
« Atgal