Kviečiame į tarptautinę žemės ūkio parodą „Ką pasėsi...2017“

Spausdinti
2017-03-20

2017 m. kovo 30 – balandžio 1 d. Aleksandro Stulginskio universitete vyks tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2017“. Paroda organizuojama jau 22-ąjį kartą, šioje parodoje savo veiklą pristatys ir Žemės ūkio paskolų garantijų fondas.

Parodoje „Ką pasėsi... 2017“ dalyvaus virš 300 įmonių ir organizacijų bei apie 200 smulkiųjų augintojų, gamintojų ir amatininkų. 19 kompanijų atvyks iš užsienio – Čekijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Švedijos, Ukrainos, Vokietijos. Parodos dalyviai laukia svečių iš 16 pasaulio šalių. 
 
Kaip ir kasmet, gausiausia parodoje bus žemės ūkio technikos ekspozicija – ji užims 41 tūkst. kv. m. plotą. Naujausias technologijas pristatys fermų įrangą ir produktus gyvulininkystei siūlančios firmos, gausios bus vandentvarkos ir šilumos ūkio įrangos, trąšų ir augalų apsaugos priemonių, daržininkystės, sodininkystės ir gėlininkystės ekspozicijos.
 
Tradiciškai parodoje dalyvaus ir Žemės ūkio paskolų garantijų fondas, kuris šiemet yra ir parodos rėmėjas. Parodoje Fondas pristatys savo veiklą - garantijų teikimą kredito įstaigoms (iki 80 proc.) ir lizingo bendrovėms (iki 60 proc.) už žemdirbiams ir kaimo verslininkams teikiamus kreditus ar lizingo paslaugas. Taip pat ūkio subjektams teikiamą tiek investicinių, tiek trumpalaikiam ar biologiniam turtui skirtų kreditų palūkanų kompensavimą.
 
Žemės ūkio paskolų garantijų fondo stendą rasite 2-jame parodos paviljone. Parodos adresas – Aleksandro Stulginskio universitetas, Akademija, Kauno rajonas. 
 
Lauksime jūsų parodoje „Ką pasėsi...2017“.
 
 
Daugiau informacijos: »www.kapasesi.info
 
« Atgal