Kviečiame apsilankyti parodoje „Agrovizija 2015“

Spausdinti
2015-06-22

2015 m. liepos 1-3 d. Akademijoje, Dotnuvos sen., Kėdainių r. vyks žemės ūkio technologijų paroda „Agrovizija 2015". Ši paroda jubiliejinė - ji organizuojama jau dešimtą kartą ir kasmet susilaukia vis didesnio tiek dalyvių, tiek lankytojų dėmesio. Žemės ūkio paskolų garantijų fondas, kaip ilgametis parodos rėmėjas, kviečia aplankyti parodą ir susipažinti su naujausiomis augalininkystės technologijomis.

 
Žemės ūkio technologijų paroda „Agrovizija" pristato gerą žemės ūkio praktiką naudojant naujausius augalų apsaugos produktus, perspektyviausias veisles, augalų poreikius atitinkančias trąšas, šiuolaikinę žemės ūkio techniką bei sudaro lankytojams galimybes čia pat gauti mokslininkų ir kitų savo srities specialistų konsultacijas. Ji skirta, pirmiausia, tiems ūkininkams bei kitiems augintojams, kurie pasitelkę pažangias technologijas siekia didinti gamybos našumą, gerinti produkcijos kokybę, ir taip užtikrinti savo ūkio konkurencingumą bendroje Europos Sąjungos rinkoje ir pasaulyje.
 
Žemės ūkio paskolų garantijų fondas maloniai kviečia jus apsilankyti parodoje „Agrovizija 2015" ir iš arti susipažinti su naujausiomis žemės ūkio technologijomis ir pasiekimais. 
 
Daugiau informacijos apie parodą – www.agrovizija.lt
 
« Atgal