Žemės ūkio paskolų garantijų fondas atnaujino savo svetainę internete

Spausdinti
2013-11-25

Žemės ūkio paskolų garantijų fondas, atsižvelgdamas į lankytojų pageidavimus ir naujausias tendencijas, atnaujino savo interneto svetainę www.garfondas.lt. Svetainėje sukurtas naujas šiuolaikinis svetainės dizainas, informacijos pateikimo meniu bei įdiegtos papildomos galimybės.

Atnaujintoje interneto svetainėje iš esmės pasikeitė turinio išdėstymas, joje vartotojai ras daugiau informacijos apie Žemės ūkio paskolų garantijų fondo teikiamas paslaugas. Svetainės dizainas buvo pilnai pritaikytas pagal atsinaujinusį Žemės ūkio paskolų garantijų fondo logotipą ir firminį stilių. Pateikiama informacija kaip ir iki šiol suskirstyta į kreditų garantijas, lizingo garantijas bei finansų inžinerijos priemonę Paskolų fondas, informacija svetainėje pateikiama lietuvių ir anglų kalbomis.
 
Žemės ūkio paskolų garantijų fondo paslaugomis besidomintiems klientams, tiek finansavimo paslaugas teikiančių įstaigų darbuotojams svetainėje netrukus bus sudaryta galimybė paskaičiuoti preliminarius Žemės ūkio paskolų garantijų fondo paslaugų įkainius. Garantinio užmokesčio skaičiuoklėje pateikus esminius vykdomo investicinio ar trumpalaikio projekto ir prašomos paslaugos duomenis, bus galima apskaičiuoti kliento mokamo garantinio užmokesčio dydį bei jam taikomą kompensaciją.
 
Naujoji svetainė internete yra pasiekiama adresu www.garfondas.lt
« Atgal