Kviečiame apsilankyti parodoje „Agrovizija 2012“

Spausdinti
2012-06-24

2012 m. birželio 27 – 29 d. Dotnuvoje, Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro žemdirbystės instituto laukuose vyks septintoji  žemės ūkio technologijų paroda „Agrovizija 2012". Žemės ūkio paskolų garantijų fondas, kaip daugiametis parodos rėmėjas, kviečia aplankyti parodą ir susipažinti su naujausiomis augalininkystės technologijomis.

Žemės ūkio technologijų paroda „Agrovizija" pristato gerą žemės ūkio praktiką naudojant naujausius augalų apsaugos produktus, perspektyviausias veisles, augalų poreikius atitinkančias trąšas, šiuolaikinę žemės ūkio techniką bei sudaro lankytojams galimybes čia pat gauti mokslininkų ir kitų savo srities specialistų konsultacijas. Ji skirta, pirmiausia, tiems ūkininkams bei kitiems augintojams, kurie pasitelkę pažangias technologijas siekia didinti gamybos našumą, gerinti produkcijos kokybę, ir taip užtikrinti savo ūkio konkurencingumą bendroje Europos Sąjungos rinkoje ir pasaulyje.

Šiemet paroda lankytojus žada vilioti dar labiau išsiplėtusiu ekspozicijų plotu, dar gausesniu dalyvių skaičiumi ir žemės ūkio technikos demonstravimu. Pagrindinis parodos akcentas – po kelerių metų pertraukos sugrįžtantis įspūdingas purkštuvų pasirodymas, kurį numatyta surengti trečiąją parodos dieną – birželio 29-ąją.

Parodoje žada dalyvauti 16 žemės ūkio techniką pristatančių kompanijų ir 25 atstovaujančios augalininkystės produktus. Be technikos ir naujausių augalininkystės technologijų demonstravimo parodoje planuojama surengti ir 14 mokslinių seminarų įvairiomis augalų apsaugos, pasėlių priežiūros ir kitomis augalininkystės temomis.

Pagrindinės „Agrovizija 2012" parodos temos:

  • Naujausios ir perspektyviausios mūsų klimatinėmis sąlygomis augalų veislės (Lietuvos ir užsienio selekcininkų pasiekimai)
  • Naujausios kartos augalų apsaugos produktai
  • Ekonomiškos ir naujausius standartus atitinkančios žemės ūkio mašinos

Laukiame jūsų parodoje „Agrovizija 2012“.

« Atgal