Žemės ūkio paskolų garantijų fondo darbuotojai dalyvauja seminaruose “Parama žemės ūkiui ir kaimo plėtrai 2005”

Spausdinti
2005-02-07

Darbo ekonomikos ir mokymo tarnybos organizuojami seminarai tema “Parama žemės ūkiui ir kaimo plėtrai 2005” susilaukė didelio susidomėjimo apskričių viršininkų administracijos, savivaldybių, seniūnijų, žemės ūkio mokyklų, akredituotų konsultavimo institucijų darbuotojams tarpe. Pranešimai apie kaimo plėtros biudžetą, tiesiogines išmokas, ūkio valdų registravimą, dirbamos žemės deklaravimą, vykdomų projektų finansavimo galimybes ir kt., taip pat, galimybė tiesiogiai gauti atsakymus į rūpimus klausimus seminarų dalyviams ypač aktualūs  artėjant pirmam paraiškų surinkimo etapui, kuris prasidės kovo mėnesį.

Žemės ūkio paskolų garantijų fondo darbuotojai seminarų metu pateikė plačią informaciją apie jų bendrovės teikiamas paslaugas bei atsakė į dalyvių klausimus.

Seminarai jau įvyko vasario 1d. Panevėžio apskrityje, vasario 2d. Telšių ir Šiaulių apskrityse, vasario 3d. Klaipėdos ir Tauragės apskrityse bei  vasario 8d. Alytuje, kur profesinio rengimo centro salė sunkiai sutalpino Marijampolės ir Alytaus apskričių atstovus.

« Atgal