Kėdainiuose įvyko pirmasis seminaras iš ciklo “Pinigai Lietuvos kaimui”

Spausdinti
2005-02-09

Trečiadienį, vasario 9d. Kėdainiuose įvyko pirmasis seminaras iš ciklo “Pinigai Lietuvos kaimui”, kurį rengia Žemės ūkio paskolų garantijų fondas ir Ūkio bankas kartu su Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba.

Ūkio banko Kėdainių filialo jaukioje salėje susirinko Kėdainių rajono žemdirbiai, kuriuos domina verslo finansavimo galimybės. Kėdainių filialo valdytojas J. Kriščiūnas pristatė banko paslaugas, nurodė jų skirtumus bei privalumus. Komentuodamas paslaugas,  aiškino kada ir kuri paslauga yra naudingesnė žemdirbiui.

Žemės ūkio paskolų garantijų fondo atstovė Jūratė Rudinskienė kalbėjo apie garantijų teikimą, palengvinantį kreditavimą, kai trūksta užstato. Kėdainių Žemės ūkio konsultavimo tarnybos darbuotoja Inga Žiulienė pasakojo apie galimybes gauti finansavimą iš ES struktūrinių fondų.

Žemdirbiai galėjo gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus: kokios jaunųjų ūkininkų finansavimo galimybės, kai trūksta užstato, o verslas dar tik pradedamas, kas gali tapti užstatu, kokios yra valstybės teikiamos lengvatos.

« Atgal