Artėja tradicinė žemės ir miškų ūkio paroda „Lietuvos agropanorama 2005“

Spausdinti
2005-09-18

Rugsėjo 29 – spalio 1 d. Lietuvos žemės ūkio universitete, Kaune, vyks tradicinė žemės ir miškų ūkio paroda „Lietuvos agropanorama 2005“. Parodos tematika: žemės, miškų ir komunalinio ūkio technika; trąšos ir augalų apsaugos priemonės; žemės ūkio produkcijos perdirbimo įranga; produktai gyvulininkystei ir fermų įranga; statybos, vandentvarkos ir šilumos ūkio įranga; ekologiški maisto produktai; daržininkystė, sodininkystė ir gėlininkystė; kaimo verslai; žemės ūkio mokslas ir konsultacinės paslaugos; leidiniai žemės ūkiui ir reklama.

Šiemet parodos "Lietuvos agropanorama 2005” metu vyks dar du labai reikšmingi renginiai - Lietuvos Respublikos Prezidento taurės konkūras ir Lietuvos artojų varžybos. Pastarasis renginys taps pirmuoju etapu ruošiantis Pasaulio artojų varžyboms, vyksiančioms parodos „Lietuvos agropanorama 2007“ metu.

Žemės ūkio paskolų garantijų fondas - nuolatinis parodos dalyvis ir rėmėjas. Kaip ir kiekvienais metais Fondas dalyvaus ir šiųmetėje parodoje bei pristatys savo veiklą, besidominčius supažindins su naujovėmis. Pagrindinė iš jų - nuo šių metų rugsėjo mėnesio garantijos teikiamos ne tik komerciniams bankams, bet ir kredito unijoms.

Laukiame Jūsų parodoje „Lietuvos Agropanorama 2005“.

« Atgal